Obchody Dnia Tumbo

Dzisiaj w naszej szkole było baaaaardzo pomarańczowo! Klasy 5 zaczęły dzień od małego happeningu z pomarańczowymi balonami na dziedzińcu szkoły, gdzie utworzyły napis „Tumbo”. Mimo chłodu było mnóstwo pozytywnej energii skierowanej do podopiecznych @TumboPomaga i @Fundacja Hospicyjna😊Na przerwach natomiast działała „Pomarańczowa kawiarenka”, w której z zapałem pracowali wolontariusze, sprzedając galaretki, ciasto marchewkowe i soki. Dziękujemy ogromnie wszystkim, którzy włączyli się do działania i wsparli dzisiaj naszą akcję! Szczególne podziękowania za przekazanie finansowego wsparcia ślemy do @DCT Gdansk  😊Jeszcze do końca listopada będziemy rozmawiać na zajęciach o tym, jak można pomóc rówieśnikom przeżywać żałobę, gdzie szukać pomocy w trudnych chwilach i jakie są cele Fundacji Hospicyjnej, na którą nadal kwestujemy. Wciąż liczymy na Wasze wsparcie!